Післязавтра

Фільм Післязавтра (2004) онлайн дивитися українською

Післязавтра

Назва: Післязавтра / The Day After Tomorrow
Рік: 2004
Жанр: Трилер, Фантастика
Режисер: Роланд Еммеріх
Актори: Денніс Квейд, Джейк Джилленхаал
Тривалість: 02:04:00

Опис: Гостросюжетний фільм «Післязавтра» розповідає, як жителі більшості країн світу починають відчувати перші наслідки глобального потепління: танення вічної криги обумовлює зниження температури води в Світовому океані. Тепер нерідкі затяжні і рясні зливи з градом, снігопади, торнадо і смерчі.

Талановитий учений-палеокліматології Джек Гол неодноразово попереджає американський уряд про ймовірне глобальне обмерзання Землі. Однак ніхто не хоче вірити в другий льодовиковий період. Утім, реальність підтверджує правильність його припущень: на Лос-Анджелес обрушуються жахливі смерчі, що знищують даунтаун і аеропорт. З інших країн також приходять невтішні звістки: в Австралії вирує величезний тайфун, на території Сибіру різко знизилася температура, а в Канаді дослідники спостерігають інтенсивну циркуляцію повітряних потоків.

Незабаром температура повітря в північній частині США починає стрімко падати, тому влада вживає єдино можливе рішення: вивезти населення в Мексику і на південь США. Однак евакуація літаками з деяких районів, у тому числі Нью-Йорка, неможлива через падіння температури нижче позначки замерзання авіапалива. Серед приречених – син Джека Сем. Перед ним і його друзями стоїть нетривіальне завдання – вижити в умовах льодовика, поки батько відчайдушно намагається врятувати його. Фільм Післязавтра онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Післязавтра (2004) онлайн українською


загрузка...