Під покровом ночі

Під покровом ночі (Нічні тварини) (2016) онлайн дивитися українською

Під покровом ночі

Назва: Нічні звірі / Під покровом ночі / Nocturnal Animals
Рік: 2016
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Том Форд
Актори: Емі Адамс, Джейк Джилленгол
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Фільм «Нічні звірі» розповідає про власницю картинної галереї на ім’я Сьюзен, яка задоволена життям і щаслива в шлюбі. Але одного разу героїня отримує рукопис від колишнього чоловіка. У супровідному повідомленні міститься прохання оцінити його творіння. Читання книги раптом починає впливати на життя жінки.

Надісланий їй роман «Нічні тварини» розповідає про Тоні Ґастінґсе, чий сімейний відпочинок стає смертельно небезпечним. При цьому твір повен алюзій і натяків на життя Сьюзен. Занурюючись у текст, вона починає згадувати свій перший шлюб і подумки повертається у минуле, яке, як їй здавалося, надійно приховане. Запрошуємо дивитися Під покровом ночі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Сьюзен живе прекрасним життям – у неї є сім’я і люблячий чоловік, хороший будинок, успішна кар’єра у власній галереї – що може бути краще? Але вся справа в тому, що її життя було таким не завжди. Раніше все було інакше, зовсім інакше – у житті Сьюзен був інший чоловік, її перший чоловік, якого вона любила, але щось у їхніх стосункх пішло не так.

Жінка намагалася забути минуле і закрити до нього будь-який доступ, але ось колишній чоловік раптово знову вривається в життя Сьюзен. Він хоче зустрітися, але перед цим він просить колишню дружину прочитати свій роман «Нічні звірі» – і чим далі головна героїня заглиблюється у сюжет цієї книги, тим тривожніше їй стає. Занадто багато в сюжетній лінії перегукується з її власним життям, вона вже не розуміє, де реальність, а де вигадка. Очевидно, що все вирішить зустріч з колишнім чоловіком та чи зважиться Сьюзен на неї після прочитаного? Фільм Під покровом ночі (Нічні тварини) онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Під покровом ночі (2016) онлайн дивитися


загрузка...