Перш, ніж я засну

Перш, ніж я засну онлайн українською дивитися постер

Перш, ніж я засну

Назва: Перш, ніж я засну / Before I Go to Sleep
Рік: 2014
Жанр: Трилер, Детектив
Режисер: Роуен Жоффе
Актори: Колін Ферт, Ніколь Кідман, Марк Стронг та ін.
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: Крістін Лукас сорок сім років. Після страшної автокатастрофи головна героїня отримала досить серйозну травму голови. Та частина головного мозку яка відповідає за пам’ять, після аварії почала працювати дуже дивним чином. Щоразу, коли жінка прокидалася зранку, то вона не пам’ятала зовсім нічого, що було з нею вчора.

Неначе пам’ять стиралася під час сну, а вранці доводилося знову заповнювати цю порожнечу. У психіатричній лікарні, в якій лежить Крістін, лікарі шукають розгадку цієї проблеми з пам’яттю, щоб повернути їй спогади з минулого життя. Щоранку Крістін прокидається в подиві як вона, двадцятирічна дівчина опинилася в психлікарні, і коли закінчиться цей кошмар. Неначе хтось спеціально стирає твоє минуле і примушує знайомиться знову і знову з людьми яких давно знаєш. Запрошуємо дивитися Перш, ніж я засну онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ось уже майже 20 років головна героїня Крістін прокидається щоранку і з жахом розуміє, що її пам’ять абсолютно порожня. Вона-постійна пацієнтка клініки душевно хворих. У свої 47 років залишилася зовсім одна, оскільки не може згадати, чи є у неї хтось із близьких. Вона не пам’ятає ні подій вчорашнього дня, ні минулорічних.

Кожен новий день бідна жінка намагається згадати хоча б шматочок свого колишнього життя, але її повна амнезія – наслідок давнього травмуючого випадку. День за днем Крістін за допомогою своїх щоденників і лікуючих лікарів відновлює по шматочках своє минуле. Але та істина, яка з такими труднощами почала відкривати свої таємниці жінці, змусила її сильно засумніватися в щирості тих людей, які оточують Крістін. Фільм Перш, ніж я засну онлайн українською дивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Перш, ніж я засну (2014) онлайн українською


загрузка...