Перевага Борна

Перевага Борна онлайн українською дивитися

Перевага Борна

Назва: Перевага Борна / The Bourne Supremacy
Рік: 2004
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Пол Ґрінґрасс
Актори: Метт Деймон, Франка Потенте та ін.
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Скориставшись успіхом першої частини, творці вирішили зняти продовження. Цього разу головному герою Джейсону Борну доведеться показати свою справжню перевагу. Він існує десь на краю світу, в далеких тропіках, намагається жити теперішнім, але відчуває певні труднощі, розуміючи, що згадав ще не все. Запрошуємо дивитися Перевага Борна онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Джейсон Борн все ще в бігах. Його спроба зажити мирним життям разом з Марі закінчилася трагічно, і стало цілком очевидно, що спецслужби не мають наміру залишити Джейсона в спокої. Борн згадує деякі деталі свого минулого і вирішує з’ясувати, чому його існування не дає спокою ЦРУ. Під час розслідування спливає інформація про засекречений проект «Тредстоун», у якому колись брав участь Борн, і який був створений для «виробництва» подібних йому суперсолдатів.

Стає також відомо, що були вбиті кілька агентів ЦРУ, причому злочин було організовано таким чином, щоб всі підозри впали на Борна. Тепер йому необхідно розслідувати це вбивство і припинити переслідування з боку ЦРУ. Крім того, Джейсон сподівається з’ясувати деякі обставини власного минулого елітного вбивці і вирушає в Росію, щоб знайти людей, пов’язаних з його замовленнями. Фільм Перевага Борна онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Перевага Борна (2004) онлайн українською


загрузка...