Перелом

Перелом постер

Перелом

Назва: Перелом / Fracture
Рік: 2007
Жанр: Детектив, Трилер
Режисер: Ґреґорі Гобліт
Актори: Ентоні Гопкінс, Райян Ґослінґ, Роземунд Пайк та ін.
Тривалість: 01:53:00
Мова: Українська

Короткий опис: Тед Кровфорд – літній інженер-винахідник – дізнається про зраду своєї дружини. Головний герой не бачить іншого виходу як вбити її. Теда ловить міліція на місці злочину ледь не на гарячому з пістолетом в руці. Усе здавалося очевидним, далі – лише судова формальність. Натомість помічник окружного прокурора опиняється втягнутим в небезпечне протистояння з Тедом Кровфордом, який вирішив сам себе захищати в суді. Тедові вдається успішно уникнути покарання за допомогою юридичних зволікань, змушуючи правосуддя здійснювати помилку за помилкою. Запрошуємо на перегляд фільму Перелом онлайн безкоштовно на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Дізнавшись про те, що дружина зраджувала йому, головний герой убив її, вистріливши в голову, після чого кілька разів вистрілив у повітря і взявся чекати прибуття міліції. Коли слуги закону з’явилися, чоловік не став чинити опір при арешті, а відразу відправився з детективами і склав письмове визнання своєї провини. Усі були впевнені, що суд буде швидким, і вбивця отримав по заслугам, однак ця історія зробила кілька несподіваних поворотів.

Спочатку герой відмовився від адвоката і будь-яких додаткових привілеїв і, незважаючи на серйозні звинувачення, всім своїм виглядом показував, що нічого не боїться. Пізніше цій поведінці знайшлося пояснення: вбивця скористався презумпцією невинуватості і зробив так, що будь-які докази його провини, включаючи визнання, були визнані недійсними. Втім, на цьому історія не закінчилася: зробивши помилку, вбивця знову опинився на судовому процесі, а молодий помічник окружного прокурора вирішив за всяку ціну добитися для нього справедливого вироку. Кінофільм Перелом онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...