Перелом

Перелом постер

Перелом

Назва: Перелом / Fracture
Рік: 2007
Жанр: Детектив, Трилер
Режисер: Ґреґорі Гобліт
Актори: Ентоні Гопкінс, Райян Ґослінґ, Роземунд Пайк та ін.
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Тед Кровфорд – літній інженер-винахідник – дізнається про зраду своєї дружини. Головний герой не бачить іншого виходу як вбити її. Теда ловить міліція на місці злочину ледь не на гарячому з пістолетом в руці. Усе здавалося очевидним, далі – лише судова формальність. Натомість помічник окружного прокурора опиняється втягнутим в небезпечне протистояння з Тедом Кровфордом, який вирішив сам себе захищати в суді. Тедові вдається успішно уникнути покарання за допомогою юридичних зволікань, змушуючи правосуддя здійснювати помилку за помилкою. Запрошуємо дивитися фільм Перелом онлайн безкоштовно на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дізнавшись про те, що дружина зраджувала йому, головний герой убив її, вистріливши в голову, після чого кілька разів вистрілив у повітря і взявся чекати прибуття міліції. Коли слуги закону з’явилися, чоловік не став чинити опір при арешті, а відразу відправився з детективами і склав письмове визнання своєї провини. Усі були впевнені, що суд буде швидким, і вбивця отримав по заслугам, однак ця історія зробила кілька несподіваних поворотів.

Спочатку герой відмовився від адвоката і будь-яких додаткових привілеїв і, незважаючи на серйозні звинувачення, всім своїм виглядом показував, що нічого не боїться. Пізніше цій поведінці знайшлося пояснення: вбивця скористався презумпцією невинуватості і зробив так, що будь-які докази його провини, включаючи визнання, були визнані недійсними. Втім, на цьому історія не закінчилася: зробивши помилку, вбивця знову опинився на судовому процесі, а молодий помічник окружного прокурора вирішив за всяку ціну добитися для нього справедливого вироку. Фільм Перелом онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Перелом (2007) онлайн українською


загрузка...