Парфумер: Історія одного вбивці

Фільм Парфумер: Історія одного вбивці (2006) онлайн дивитися українською

Парфумер: Історія одного вбивці

Назва: Парфумер: Історія одного вбивці / Perfume: the story of a murderer
Рік: 2006
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Том Тиквер
Актори: Бен Вішоу, Дастін Гофман
Тривалість: 02:27:00

Опис: Художній фільм «Парфумер: Історія одного вбивці» – екранізація однойменного роману Патріка Зюскінда. У 18 столітті в Парижі народилося дитинча – Жан-Батист Гренуй. Він не став довгоочікуваною дитиною, натомість був брутально викинутий матір’ю – торговкою рибою – в купу риб’ячих тельбухів. Огидний запах спровокував у немовляти шоковий стан, що зробило нюх Гренуя високочутливим на все подальше життя.

Уже дорослий Жан-Батист спочатку стає учнем відомого столичного парфумера, але після того як він практично рятує його справу, розробивши близько сотні формул неповторних ароматів, головний герой залишає своє місце. Заповітна мрія Гренуя – придумати такий аромат, завдяки якому йому стане підвладний увесь світ. Жан-Батисту невідомі любов, жалість та інші людські емоції, тому, нітрохи не вагаючись, він вирішує поставити жорстокий і мерзенний експеримент зі збору запахів невинних дівчат. А щоб жертви були слухняними, їх слід убити. Так на світ народився невблаганний маніяк. Його жертвами стали 13 юних дівчат: Жан-Батист буквально витискає аромати їхніх юних тіл, загортаючи їх в шкіру, змащену тваринним жиром, і відрізаючи пасма волосся.

Місто охоплене жахом: місцева знать масово ховає своїх дочок, але Гренуя не зупинити. Утім, його примудряється застукати на гарячому батько останньої жертви. Але у Жан-Батиста захований останній козир. Фільм Парфумер: Історія одного вбивці онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Парфумер: Історія одного вбивці (2006) онлайн українською


загрузка...