Пам’ятай

Фільм Пам'ятай (2000) онлайн дивитися українською

Пам’ятай

Назва: Пам’ятай / Memento
Рік: 2000
Жанр: Трилер
Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Ґай Пірс, Кері-Енн Мосс та ін.
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Кримінальна драма режисера Крістофера Нолана “Пам’ятай”, роповідає про чоловіка, який страждає формою антероградної амнезії, при якій він пам’ятає лише ті події, що були до появи хвороби. Так Леонард Шелбі, забезпечена молода людина, одягнена в гарний одяг, проживає в звичайних забруднений мотелях. Його пам’ять загострилася на вбивстві дружини, сенс його життя – відшукати вбивцю і покарати.

У непростому житті без пам’яті щойно пережитих подій, Леонарду допомагає фотоапарат, яким він робить знімки для відтворення недавнього минулого. Він знайомиться з людьми і навіть заводить дружбу з Наталі і Теді, але чи справжні друзі вони для нього. Адже дуже зручно маніпулювати людиною, яка нічого не пам’ятає. Запрошуємо дивитися фільм Пам’ятай онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Леонард Шелбі намагається знайти вбивцю своєї дружини, але при його захворюванні це завдання є нездійсненним. Він страждає від нетипового розладу пам’яті: після важкої травми голови Леонард отримав антероградну амнезію, і це значить, що кожні 10 хвилин його пам’ять стирається, і будь-які набуті знання зникають.

Леонард бореться зі своєю недугою: він залишає самому собі записки і фотографії, і навіть робить татуювання з повідомленнями про те, що дізнався. Потрібні люди, події та місця – все це Леонард скрупульозно записує. У розслідуванні вбивства дружини йому допомагають двоє: дівчина Наталі, якій він симпатичний і чоловік на ім’я Тедді. Але чи може Леонард довіряти їм? Зрештою, якщо проаналізувати повідомлення, стане ясно, що у кожного з них є свої корисливі мотиви для допомоги Леонарду: схоже Наталі щось замовчує та й Тедді не зовсім відвертий. Або так тільки здається? Фільм Мементо онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Мементо (2000) онлайн українською


загрузка...