Пагорби мають очі

Фільм Пагорби мають очі (2006) онлайн дивитися українською

Пагорби мають очі

Назва: Пагорби мають очі / The Hills Have Eyes
Рік: 2006
Жанр: Трилер, Жахи
Режисер: Александр Ажа
Актори: Аарон Стенфорд, Кетлін Квінлен
Тривалість: 01:48:00

Опис: У центрі сюжеті фільму «Пагорби мають очі» велика родина Картерів, яка у своєму трейлері вирушає в Сан-Дієго через пустельні простори Нью-Мексико. Щоб заправитися, вони зупиняються на тихій заправній станції, єдиний працівник якої радить Картерам звернути з траси і скоротити шлях по маловідомої дорозі.

Вимотані такою подорожжю, Картери вирішують прислухатися до поради місцевого жителя. Несподівано відбувається аварія і сім’я опиняється серед горбистих пусток посушливої ​​місцевості. Батько сімейства – колишній поліцейський, приймає рішення вирушити на пошуки допомоги. Однак, у пустелі Картерам здається, що за ними хтось стежить, ніби у пагорбів є очі.

Вони не підозрювали, що в покинутій місцевості живе дивна сімейка здичавілих і мутованих істот, які абсолютно не раді гостям. А виною всьому військові випробування ядерної зброї, які проводилися в цій місцевості багато років назад. Місцеві жителі не захотіли залишати свої будинки, тому з часом перетворилися на чудовиськ, а їхні діти народжувалися з ще більшими каліцтвами. Наслідки спілкування з місцевими жителями виявляться фатальними, допомоги чекати нема звідки, виживе найсильніший, якщо звісно виживе. Фільм Пагорби мають очі онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Пагорби мають очі (2006) онлайн українською


загрузка...

Максимм
2018-10-19 19:36:05
Фу, яке не приємне кіно! Бє! Його ще й так хвалять! Ну, кому як. Мені не дуже... Рекомендувати не буду. Хоч і проглянув повністю. Оцінка 6 з 10.