Нікіта

Фільм Нікіта (1990) онлайн дивитися українською

Нікіта

Назва: Нікіта / Її звали Нікіта / Nikita / La Femme Nikita
Рік: 1990
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Люк Бессон
Актори: Анн Парійо, Жан-Юг Англад
Тривалість: 01:57:00

Опис: У фільмі «Нікіта» від режисера Люка Бессона розповідається історія наркоманки і вуличного дівчиська. Одного разу вона разом із приятелями намагалася пробратися в аптеку, що закінчилося сутичкою з поліцією, у якій усі горе-грабіжники, окрім Нікіти, були вбиті, а від її рук загинув один із офіцерів.

Результатом інциденту для дівчини стало довічне ув’язнення. У в’язниці їй роблять дивну ін’єкцію, на чому попереднє життя головної героїні закінчується. Тепер дівчина в руках секретної служби Франції, а для всіх інших вона мертва. Їй пропонують простий вибір: реальна смерть або робота на розвідку. Погодившись на другий варіант, дівчина починає проходити навчання в спеціальному центрі і стає першокласним агентом.

Виконавши «випускне» завдання по ліквідації зазначених об’єктів, головна героїня з дозволу начальства оселяється в Парижі в очікуванні нових наказів. Вона заводить стосунки з чарівним працівником супермаркету Марко, який вважає, що його кохана – медсестра, і намагається не привертати уваги. На жаль, чергова місія знаходиться на межі провалу, і в справу змушений вступити чистильник. Фільм Нікіта онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

nikita-1 nikita-2 nikita-3
 

Фільм Нікіта (1990) онлайн українською


загрузка...