Виходу немає

Виходу немає онлайн українською дивитися постер

Виходу немає

Назва: Виходу немає / No Escape
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Джон Ерік Даудл
Актори: Овен Вілсон, Лейк Белл, Пірс Броснан
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: «Немає виходу» – гостросюжетний трилер від режисера Джона Еріка Даудла. У центрі сюжету американець Джек зі своєю родиною – дружиною і двома дітьми. Волею долі вони змушені були переїхати з США в Південно-Східну Азію, де зовсім випадково потрапляють в епіцентр жорстокої громадянської війни. У гущавині цих подій вони знайомляться з відважним урядовим агентом, який зробить все, щоб допомогти головним героям вижити. Але й главі сімейства доведеться піти на багато чого, щоб врятувати своїх рідних. Запрошуємо дивитися Виходу немає онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Джек вирішується на переїзд з Америки до Азії. Перевізши всю свою сім’ю в цю екзотичну країну, він задоволений своїм новим місцем проживання. Джек і його сім’я занурюються в атмосферу яскравих вражень, нових знайомств, азіатської їжі. Проте в один момент все перевертається з ніг на голову. В державі відбувається військовий переворот, який перетворює місто в пекло. Люди знаходяться в жаху, хаос панує на вулицях, озброєні люди всюди.

Головний герой вирішує залишитися з родиною в готелі, загородивши вікна і двері і чекати допомоги від держави. Але допомога не поспішає і стає ясно, що рятувати їх ніхто не буде. Приймаючи рішення самому стати на захист своєї сім’ї та визволити їх, рятуючи свою сім’ю, героєві доводиться пройти випробувань. Розуміючи, що від нього залежить все, Джек готовий на будь-які жертви. Як вибиралися герої з «непроглядного пекла»? Фільм Немає виходу онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Виходу немає (2015) онлайн українською


загрузка...