На північ через північний захід

На північ через північний захід онлайн

На північ через північний захід

Назва: На північ через північний захід / North by Northwest
Рік: 1959
Жанр: Трилер
Режисер: Альфред Гічкок
Актори: Кері Грант, Єва Мері Сейнт, Джеймс Мейсоні та ін.
Тривалість: 02:16:00

Короткий опис: Ця кінострічка – черговий трилер Альфреда Гічкока (попередні «Вікна на двір» і «Психо»), у якому режисер іронічно відтворює ситуації, у результаті яких постраждали ні в чому невинні люди. Одного разу з рекламним агентом Роджером Торнхіллом трапилася неймовірна історія. Переплутавши його з агентом розвідки Кепланом, ворожі сили вирішили прибрати його зі шляху. У паніці Роджер рятується від негідників втечею і переховується в одному з вагонів поїзда. Запрошуємо дивитися На північ через північний захід онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі сюжету шпигунського трилера – пригоди рекламного агента Роджера Торнхілла, якого ворожа контррозвідка помилково прийняла за секретного агента Каплана. Ніхто ніколи не бачив його в обличчя, тому, волею долі, під приціл потрапляє Роджер, за яким починається стеження з подальшими спробами вбивства.

Наляканий і шокований Роджер не розуміє, що відбувається, але намагається бігти, щоб врятувати своє життя і розібратися в тому, хто ж насправді такий цей Каплан, за якого його приймають. Ховаючись від злочинців герой фільму потрапляє у вир захоплюючих подій з погонями, перестрілками, небезпечними ситуаціями і, звичайно ж, фатальною красунею по імені Ів. Фільм На північ через північний захід онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

На північ через північний захід (1959) онлайн українською


загрузка...