На межі

Фільм На межі (2012) онлайн дивитися українською

На межі

Назва: На межі / Man on a Ledge
Рік: 2012
Жанр: Трилер
Режисер: Асґер Лет
Актори: Сем Вортінгтон, Менді Гонзалез, Елізабет Бенкс
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: Безліч роззяв зібралися в середині робочого дня у центрі мегаполісу і біля екранів телевізорів, щоб простежити за долею втікача. Колишній поліцейський, який, зневірившись довести свою невинність у злочині, у якому його звинувачують, вирішив накласти на себе руки, кинувшись з даху готелю.

У переговори з ним вступає психолог, натовп спостерігає і чекає розв’язки. Ніхто не помічає, що буквально під носом поліції, вчиняється злочин – невідомі під шумок викрадають діаманти. Прекрасний, динамічний, захопливий фільм, з дуже непоганою акторською грою, напруженим і нестандартним сюжетом. Запрошуємо дивитися фільм На межі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Колишній нью-йоркський поліцейський на ім’я Нік Кессіді на межі відчаю. Він не справедливо звинувачений у злочині, якого не скоював, і вирішує накласти на себе руки, зістрибнувши з даху готелю в Мангетені. Щоб допомогти у всьому розібратися, з ним починає вести переговори його подруга Лідія Андерсон, що працює поліцейським психологом.

Ситуація напружена. Стягнуті до будівлі спеціальні підрозділи поліції виставляють необхідне оточення і не пускають до готелю натовп роззяв, які прийшли подивитися на подію. Чим більше Лідія Андерсон спілкується з Ніком Кессіді, тим виразнішим стає розуміння того, що за ситуацією щось криється, можливо, навіть якась таємниця. Насправді в плани колишнього поліцейського зовсім не входить померти сьогодні такою безглуздою смертю. Насправді, він відволікає увагу публіки, поки зовсім поруч, у поліції перед носом, невідомі злочинці роблять зухвале викрадення унікальних діамантів. Фільм На межі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм На межі (2012) онлайн дивитися українською


загрузка...