На гребені хвилі

На гребені хвилі онлайн українською дивитися постер

На гребені хвилі

Назва: На гребені хвилі / Point Break
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Еріксон Кор
Актори: Люк Брейсі, Едгар Рамірес, Тереза Палмер
Тривалість: 01:54:00

Короткий опис: Кінострічка «На гребені хвилі» – це ремейк однойменного бойовика, який вийшов на екрани в 1991 році. Історія про спортсменів-екстремальників, які на дозвіллі грабують банки, стала справжнім блокбастером. Прагнучи повторити успіх оригіналу, творці нового фільму зберегли основну сюжетну лінію і головних дійових осіб. Запрошуємо дивитися На гребені хвилі онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
ФБР розбурхана серією зухвалих і вельми оригінальних злочинів: банда грабіжників, вбрана в маски колишніх президентів Сполучених Штатів, вривається в найбільші банки і виносить всю наявну готівку. Від звичайних нальотчиків цих бандитів відрізняє те, що вони намагаються обходитися без крові. Грабіжники діють злагоджено і професійно, не залишаючи ніяких слідів. Залишається тільки здогадуватися про те, хто вони і на що збираються витратити такі величезні суми грошей.

Нарешті, у ФБР з’являється перша зачіпка: злочинці якось пов’язані з віндсерфінгом. Для того щоб підтвердити цю здогадку, озброївшись дошкою для серфінгу, на пляж відправляється молодий агент Джонні Юта. Він повинен освоїти новий для себе вид спорту, влитися в колектив злочинних серфінгістів і завоювати довіру ватажка угруповання.Спочатку все проходить гладко: агент ФБР стає одним з членів «банди екс-президентів». До Джонні ставляться як до свого хлопця, він навіть зав’язує відносини з Тайлер, колишньою дівчиною ватажка нальотчиків на ім’я Боді. Але в певний момент щось йде не так: під час чергового пограбування порушується головне правило банди – з’являються жертви, і Боді починає здогадуватися про те, ким насправді є новий член команди. А самому Джонні, якому несподівано припав до смаку спосіб життя його нових друзів, доведеться зробити складний вибір між професійним обов’язком і знайденою філософією свободи. Фільм На гребені хвилі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм На гребені хвилі (2015) онлайн українською


загрузка...