Мовчання ягнят

Мовчання ягнят онлайн

Мовчання ягнят

Назва: Мовчання ягнят / The Silence of the Lambs
Рік: 1991
Жанр: Трилер
Режисер: Джонатан Демме
Актори: Джоді Фостер, Ентоні Гопкінс та ін.
Тривалість: 01:58:00
Мова: Українська

Короткий опис: На Середньому Заході США діє жорстокий маніяк. ФБР і широкій громадськості відомо, що вбивця викрадає повних жінок, тримає їх в ув’язненні три дні, після чого вбиває, зрізає частину шкірного покриву і позбавляється від трупів.

Джек Кроуфорд, начальник відділу поведінкового аналізу, розуміє, щоб спіймати Баффало Білла, як охрестили маніяка, знадобиться будь-яка інформація. Небезпечний соціопат доктор Ганнібал Лектор у цей час утримується під вартою, і його допомога виявилася б до речі: він надзвичайно розумний і до затримання був практикуючим психологом, так що його знання і особистий досвід можуть послужити ФБР відмінну службу. Тільки от Лектор ні з ким не має наміру йти на контакт, і Кровфорд вирішує залучити до розслідування стажиста ФБР – Клариссу Старлінг, яка незабаром закінчує навчання в академії і є кращою на курсі. Клариссі вдається розташувати до себе Лектора, але чи не занадто вона ризикує? Запрошуємо на перегляд фільму Мовчання ягнят онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Кінострічка розкриває похмурий світ свідомості серійних вбивць і маніяків. Справжнє втілення диявола в одному з серійних вбивць змусило нервувати весь середній захід Америки. Періодично знайдені тіла дівчат зі здертою шкірою приводять у жах ФБР, яке не може знайти маніяка. Вони лише впевнені, що це все справа одних рук.

Щоб внести нову хвилю дихання в своє розслідування, ФБР приваблює дуже обдарованого агента в розкритті подібних злочинів Клариссу Стерлінг. Щоб зловити подібного маніяка, потрібно зрозуміти як він мислить. Для цього Стерлінг вступає в небезпечний і непередбачуваний контакт з ув’язненим, доктором психіатрії, Ганнібалом Лектером, який був звинувачений у вбивствах і канібалізмі. Стерлінг сподівається, що Лектор допоможе їй зрозуміти психологію маніяка. Але в ході їх задушевних бесід, Ганнібал починає вести гру за своїми правилами.

Цей кримінальний детектив є одним з найсильніших трилерів на тематику маніяків -убивць. Стрічка отримав премію Оскара а також велику кількість різних інших нагород. Фільм Мовчання ягнят онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...