Мотель

Мотель постер

Мотель

Назва: Мотель / The Bag Man
Рік: 2014
Жанр: Трилер, Кримінал, Драма
Режисер: Девід Гровік
Актори: Джон Кьюсак, Ребекка Да Коста, Роберт Де Ніро та ін.
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Найманий вбивця отримав завдання приїхати в мотель з пакетом, але ні за яких умов не заглядати всередину нього, незабаром кілер розуміє, що не все в порядку з цим пакетом і за ним полюють корумповані особи ФБР, поліції, держслужбовці, гангстери і карлик із Сербії. І кожен хоче всадити кулю в кілера. Його ім’я Джек, Джек Стаффорд, і йому не подобається подібний розклад і хід подій, тому головний герой технічно один за одним прибирає потенційних недоброзичливців, і все ближче наближається до того, щоб поглянути всередину таємничого пакета. Запрошуємо дивитися фільм Мотель онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кілер Джек Стаффорд повинен виконати нескладне доручення. Його відправляють у зубожілий мотель, розташований в трьохстах милях від Піттсбурга, де йому треба отримати сумку з якимсь вмістом і чекати в номері, поки за нею не прийдуть. Але просте доручення виявляється таким лише на перший погляд. Найманий вбивця незабаром потрапляє в справжню халепу, коли за таємничим вантажем один за другим починають приходити вельми колоритні персонажі.

Предмет в сумці цікавить корумпованих агентів ФБР, продажних поліцейських, провінційних бандитів і навіть вихідця з Сербії, кровожерного карлика-цигана. І що найнеприємніше – всі ці герої кримінального трилера хочуть пристрелити Джека. У міру того, як швидко збільшується число жертв, стає зрозуміло, що зустріти світанок зустрінуть далеко не всі постояльці мотелю. Фільм Мотель онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Мотель (2014) онлайн українською


загрузка...