Міст шпигунів

Міст шпигунів онлайн українською дивитися постер

Міст шпигунів

Назва: Міст шпигунів / Bridge of Spies
Рік: 2015
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Стівен Спілберг
Актори: Том Хенкс, Біллі Магнуссен, Алан Алда та ін.
Тривалість: 02:21:00
Мова: Українська

Короткий опис: Шпигунські скандали і гучні викриття – невід’ємні складові будь-якої міждержавної конфронтації. А вже коли йдеться про період «холодної війни», у якійу обидві сторони затяжного конфлікту – і СРСР, і США – намагалися використовувати будь-які подібні ситуації на свою користь, і, звичайно, історія епохального обміну шпигунами не могла залишитися без уваги з боку кінематографістів. Запрошуємо на безкоштовний перегляд Міст шпигунів онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Заснований на реальних подіях фільм розповідає історію непростих переговорів, що випереджають процес обміну резидентами, що не зуміли зберегти надійність легенди в тилу ворога.Пілот літака-розвідника, збитий в небі над Свердловськом в 1960 році, дивом залишившись живим, стає заручником обставин – за вироком суду його чекає тривале тюремне ув’язнення в негостинному СРСР в розпал «холодної війни». Але ЦРУ зовсім не готове віддати свого агента на розтерзання КДБ. Могутня організація докладає чимало зусиль заради порятунку свого шпигуна. І в хід йдуть як не зовсім легальні, так і цілком дозволені методи боротьби.

Найдієвішим зброєю в руках ЦРУ виявляється зовсім не дипломат або агент, а звичайний американський адвокат на ім’я Джеймс Донован, на якого покладена місія по веденню переговорів про обмін американського шпигуна на радянського резидента, затриманого американською розвідкою. І йому дійсно вдається зробити неможливе – Радянський Союз погоджується на шпигунський обмін. А місцем для здійснення цієї операції призначається міст Глінік. Чи вдасться довести запланований обмін до кінця? Фільм Міст шпигунів онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (2: 5.00)
Loading...