Міст шпигунів

Міст шпигунів онлайн українською дивитися постер

Міст шпигунів

Назва: Міст шпигунів / Bridge of Spies
Рік: 2015
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Стівен Спілберґ
Актори: Том Генкс, Біллі Маґнуссен, Алан Алда
Тривалість: 02:21:00

Короткий опис: Шпигунські скандали і гучні викриття – невід’ємні складові будь-якої міждержавної конфронтації. А вже коли йдеться про період «холодної війни», у якійу обидві сторони затяжного конфлікту – і СРСР, і США – намагалися використовувати будь-які подібні ситуації на свою користь, і, звичайно, історія епохального обміну шпигунами не могла залишитися без уваги з боку кінематографістів. Запрошуємо дивитися Міст шпигунів онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Заснований на реальних подіях фільм розповідає історію непростих переговорів, що випереджають процес обміну резидентами, що не зуміли зберегти надійність легенди в тилу ворога.Пілот літака-розвідника, збитий в небі над Свердловськом в 1960 році, дивом залишившись живим, стає заручником обставин – за вироком суду його чекає тривале тюремне ув’язнення в негостинному СРСР в розпал «холодної війни». Але ЦРУ зовсім не готове віддати свого агента на розтерзання КДБ. Могутня організація докладає чимало зусиль заради порятунку свого шпигуна. І в хід йдуть як не зовсім легальні, так і цілком дозволені методи боротьби.

Найдієвішим зброєю в руках ЦРУ виявляється зовсім не дипломат або агент, а звичайний американський адвокат на ім’я Джеймс Донован, на якого покладена місія по веденню переговорів про обмін американського шпигуна на радянського резидента, затриманого американською розвідкою. І йому дійсно вдається зробити неможливе – Радянський Союз погоджується на шпигунський обмін. А місцем для здійснення цієї операції призначається міст Глінік. Чи вдасться довести запланований обмін до кінця? Фільм Міст шпигунів онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Міст шпигунів (2018) онлайн українською


загрузка...