Мілина

Мілина онлайн

Мілина

Назва: Мілина / The Shallows
Рік: 2016
Жанр: Трилер
Режисер: Хауме Кольєт-Серра
Актори: Блейк Лайвлі, Оскар Хаенада
Тривалість: 01:26:00

Короткий опис: Головна героїня і подумати не могла, чим обернеться її прогулянка до моря. У результаті драматичних подій вона опинилася у дуже скрутному становищі. Лишившись одна на ізольованому пляжі, вона застрягла у воді на скелі. До берега кілька десятків метрів, подолати які, здавалося б, зовсім не складно. Складно інше – уникнути зустрічі з великою білою акулою, яка тільки й чекає на зустріч зі своєю ймовірною жертвою. Запрошуємо дивитися Мілина онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Міа опинилася у складній ситуації. Вона сидить одна на буї і все, що бачить навколо себе – це море, небо, берег і величезну білу акулу. У Мії пошкоджена нога, але вона б все одно попливла б до берега, якби не ця акула. Акула не просто так кружляє навколо її прихистку, очевидно, вона тільки й чекає на те, коли жінка спуститься у воду.

Міа не знає, що робити. Їй залишається лише сподіватися, що її врятують.Однак ніхто не знає, що вона одна там. Крики “Рятуйте!” не допомагають. Як довго вона зможе протриматися без їжі і води? Чи наважиться вона залізти у воду, щоб доплисти до берега? Фільм Мілина онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Мілина (2016) онлайн українською


загрузка...