Мег

Фільм Мег (2018) онлайн дивитися українською

Мег

Назва: Мег / The Meg
Рік: 2018
Жанр: Трилер
Режисер: Джон Тертелтауб
Актори: Рубі Роуз, Джейсон Стейтем
Дата виходу (в Україні): 09.08.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Гостросюжетний фільм «Мег» (2018) розповідає про бувшого пілот глибоководних апаратів Джонаса Тейлора, який колись служив в елітних американських військах ВМФ. Якось він брав участь у підводної експедиції з групою вчених-дослідників у Тихому океані. Після побаченого і пережитого жаху Тейлор попрощався зі своєю службою. Йому вдалося врятуватися від потужних щелеп доісторичного двадцяти метрового монстра, предком сучасної Білій акули, що має назву мегалодон, або просто Мег.

Вчені вважали, що даний вид акул вже давно вимер разом із динозаврами. Проте, як виявилося, вона нікуди не поділася і проживала на дні океану. У підводної експедиції загинули всі члени екіпажу. Вижити вдалося лише Джонасу. З тих самих пір головний герой присвятив себе палеонтології і дослідженню давньої акули.

Зараз Джонас Тейлор пише наукові дослідження про мегалодона і паралельно читає лекції у ВНЗ. Після неймовірної трагедії вчені на чолі з урядом не повірили розповідям пілота, окрім близького друга і старого товариша по службі, який займається обслуговуванням підводних безпілотників. Але якось Тейлору пропонують ще раз зануритися на глибини. Цього разу доісторичну акулу побачить не лише головний герой, а вся експедиція. Тепер постає питання, як боротися проти мегалодона. Фільм Мег онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Мег (2018) онлайн українською


загрузка...