Матриця часу

Фільм Матриця часу (2017) онлайн українською дивитися

Матриця часу

Назва: Матриця часу / Before I Fall
Рік: 2017
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Рі Руссо-Янґ
Актори: Зої Дойч, Голстон Сейдж
Тривалість: 01:39:00

Короткий опис: Фільм «Матриця часу» розповідає про старшокласницю Саманту, яка до останнього часу жила і насолоджувалася кожним днем, помилково припускаючи, що робить все правильно. Вона входить у компанію найпопулярніших дівчат школи. З ними всі хочуть спілкуватися, і кожна користується цим. Дівчата запросто можуть висміяти когось або змусити виконувати божевільні вчинки.

На одній з вечірок, 12 лютого, подруги знову познущалися над нікому не цікавою Джульєттою, повною їхньою протилежністю. Вечір вдався, але коли подруги поверталися додому, сталася страшна аварія. У результаті Саманта стала заручницею часової петлі – вона буде проживати злощасну п’ятницю 12 лютого кожен день, переживаючи одні й ті ж події в пошуках помилок. У неї не так багато часу, щоб виправити все і не допустити страшної аварії. Але як би вона не намагалася, всі її спроби марні. Запрошуємо дивитися Матриця часу онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Старшокласниця Саманта Кінгстон мала все: ідеальних друзів, ідеального хлопця і ясне ідеальне майбутнє. Але все змінилося після однієї фатальної ночі. Вранці Сем прокинулася без майбутнього. Застрягла в одному дні, який повторюється нескінченно. Вона починає розуміти наскільки ж її життя було прекрасним. Щоб його повернути, Саманта починає розплутувати містичний клубок, який перевернув все з ніг на голову. Їй належить дізнатися всі секрети своїх близьких і зрозуміти, що один єдиний день може змінити не тільки її життя, але і життя всіх, хто поруч. Встигнути зробити це потрібно до того, як у неї закінчиться час.

Фільм знятий режисером Рі Руссо-Янґ за сценарієм однойменного роману Лорен Олівер, написаного ще в 2010 році. Але на відміну від свого «дідуся», культового фільму «День бабака», ця стрічка не комедійна лав сторі. Увесь сюжет розгортається навколо глибоких душевних переживань героїні, її пошуку себе і вивчення оточуючих. Фільм Матриця часу онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Матриця часу (2017) онлайн українською


загрузка...