Номер 44

Номер 44  онлайн українською дивитися постер

Номер 44

Назва: Номер 44 / Child 44
Рік: 2015
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Даніель Еспіноса
Актори: Том Харді, Гарі Олдмен, Нумі Рапас, Венсан Кассель та ін.
Тривалість: 02:17:00

Короткий опис: Кінострічка заснована на однойменному першому томі трилогії британського письменника Тома Роба Сміта, яка розповідає історію, яка сталася в Радянському союзі за часів Сталіна.

Центральний персонаж – офіцер радянської розвідки, який вирішує розслідувати серію дитячих убивств, що прокотилися країною, де, як вважається, такого роду злочинів не існує. Урядовці відмовляються вірити в те, що у щасливій країні рад, де «немає злочинів», існує вбивця дітей, не кажучи вже про серійного вбивцю. Параноїдальне керівництво з підозрою ставиться до діяльності головного героя, як результат – його відправляють у відставку. Однак він продовжує розпочату справу. Запрошуємо дивитися Номер 44 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Доблесний співробітник служби державної безпеки Радянського Союзу Лєв Демідов добре зарекомендував себе за роки вірної служби. Одного разу він береться за справу, яка перевертає все його життя, а в разі продовження розслідування здатне змінити підвалини радянського суспільства.

Серійний вбивця промишляє на радянській землі, вибираючи своїми жертвами звичайних малюків. Лєв звик доводити справу до кінця, а враховуючи масштабність і серйозність злочину, він збирається у що б то не стало знайти вбивцю і представити його суду.

Однак уряд “ідеальної” країни не має наміру визнавати, що серед її громадян може діяти душогуб, тим більше на регулярній основі. Бравого офіцера знижують у званні, звинувативши у всіх смертних гріхах. Незважаючи на ситуацію, що склалася і втрачений авторитет, Лєв не може спустити цю справу на гальмах і доб’ється правди за всяку ціну, але розраховувати тепер він може лише на допомогу дорогої дружини Раїси. Фільм Номер 44 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Номер 44 (2015) онлайн українською


загрузка...