М: Місто шукає вбивцю

М: Місто шукає вбивцю онлайн

М: Місто шукає вбивцю

Назва: М: Місто шукає вбивцю / M
Рік: 1931
Жанр: Трилер
Режисер: Фріц Ланґ
Актори: Петер Лоррен, Отто Верніке, Теодор Лоос, Елен Відманн
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: Жителі міста в паніці: маленькі дівчатка стають жертвами невідомого серійного вбивці. У багатьох сім’ях батьки не чекають дочок, поліція розшукує маніяка з небувалим завзяттям, а злочинний світ, який невпинно “прочісують” полісмени, переживає нечувані потрясіння. Щоб припинити облави, бандити викликаються самі знайти того, хто став джерелом лих. Вони встигають зробити це до того, як у свої законні права вступить правосуддя. Беккерт, якому загрожує варварський суд Лінча, готовий здатися сам. Запрошуємо дивитися М: Місто шукає вбивцю онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У сюжеті класичного детективного трилера в стилі нуар поліція намагається розшукати серійного маніяка – вбивцю, який вбиває маленьких дівчаток у невеликому, тихому німецькому містечку. Жителі міста в паніці, маніяк навів такий жах на людей, що у багатьох розвивається параноя. Батьки ні на секунду не залишають своїх дітей без нагляду і готові влаштувати самосуд будь-якому незнайомцю, що заговорить з дитиною.

Однак, поліція не знаходить ні доказів, ні злочинця і вбивства тривають. Тим часом кримінальний світ міста, вражений жорстокістю маніяка, вирішує знайти його своїми силами і судити за своїми законами з подальшою розправою.

Фільм заснований на реальних подіях у справі серійного маніяка Петера Кюртена, який вбивав в німецькому місті Дюссельдорф. Фільм М: Місто шукає вбивцю онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

М: Місто шукає вбивцю (1931) онлайн українською


загрузка...