Людина листопада

Людина листопада постер

Людина листопада

Назва: Людина листопада / The November Man
Рік: 2014
Жанр: Драма, Трилер
Режисер: Роджер Дональдсон
Актори: Пірс Броснан, Ольга Куриленко
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: Шпигунський трилер, який знято за романом американського письменника Білла Грейнджера «There Are No Spies». У центрі сюжетної лінії – колишній агент ЦРУ, якому довелося повернутися до своєї роботи заради виконання останньої місії, в ході якої він зустрічає свого колишнього протеже. Разом з ним герой картини втягується у смертельно небезпечну гру за участі ЦРУ і жінки, що ховається від свого минулого і що є ключем до міжнародної змови. Запрошуємо дивитися Людина листопада онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Пітер Деверо, ветеран розвідки у відставці. Пітер живе в лісовій місцевості, він займається полюванням і риболовлею. Одного разу Пітер отримує від свого боса нове завдання. Начальство вирішило перевірити його на професіоналізм і міцність. Вони зіштовхнули агента з його ж учнем. Як виявилося, цей хлопець амбітна людина, який дуже швидко забув про те, що Пітер свого часу дуже добре до нього ставився. Цей хлопчина готовий на все, щоб задовольнити своє начальство.

Кожного дня Пітеру доводиться стикатися з пастками і підставами, що можуть на нього чекати де завгодно. Але не зважаючи на всі труднощі, він повинен виконати доручене йому завдання. Інші члени ЦРУ так захопилися напруженням обстановки, що зовсім не помітили того, як величезна частина секретної інформації стала доступною для уряду Росії. Така халатність з боку ЦРУ може спричинити за собою величезні проблеми. Тепер головному героєві доведеться вирішити проблему і вирушити в Москву, але як він впорається з усім цим невідомо нікому. Фільм Людина листопада онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Людина листопада (2014) онлайн дивитися


загрузка...