Ліки від щастя

Ліки від щастя онлайн дивитися

Ліки від щастя

Назва: Ліки від щастя / A Cure for Wellness
Рік: 2017
Жанр: Трилер
Режисер: Ґор Вербінскі
Актори: Джейсон Айзекс, Дейн ДеХаан, Міа Ґот
Тривалість: 02:27:00

Короткий опис: Швейцарські Альпи – одне з найчарівніших місць на планеті, куди їдуть за новими враженнями і для поліпшення здоров’я. У тутешній оздоровчий центр вирушив відпочити і успішний бізнесмен, після чого він перестав виходити на зв’язок з помічником.

Підлеглий їде забрати начальника з курорту. З’ясовується, що шеф пропав, і чоловікові доводиться затриматися. Чим довше він залишається тут, тим ясніше усвідомлює, що опинився у пастці. Ідилічне містечко лише здається таким. За гарячим прийомом місцевих жителів ховається не просто бажання догодити туристам, а щось зловісне і вселяюче страх. Запрошуємо дивитися Ліки від щастя онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Амбітний молодий працівник однієї з великих американських компаній їде до ідилічного, але загадкового оздоровчого центру в швейцарських Альпах, щоб розшукати директора компанії, який аж надто довго перебуває там на лікуванні. Після прибуття він дізнається, що начальник зник. Затримавшись для з’ясування обставин, герой незабаром починає підозрювати, що чудодійні лікувальні процедури насправді зовсім не те, чим видаються. Його розум піддається серйозному випробуванню, коли він починає дізнаватися страшні секрети цього місця і виявляє, що схильний до тієї ж дивної хвороби, яка утримує тут всіх постояльців, які сподіваються на зцілення.

Після тривалої перерви знаменитий режисер Ґор Вербінські повертається до жанру жахів з незвичайним психологічним горором, знятим у дусі таких знакових для жанру екзистенціальних трилерів як «Драбина Іакова» і «Чорний Лебідь». Фільм Ліки від щастя онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Ліки від щастя (2017) онлайн дивитись


загрузка...