Легенда Г’ю Ґласса

Легенда Г'ю Ґласса онлайн українською дивитися постер

Легенда Г’ю Ґласса

Назва: Легенда Г’ю Ґласса / The Revenant
Рік: 2015
Жанр: Пригоди, Трилер, Драма
Режисер: Алехандро Ґонсалес Іньярріту
Актори: Леонардо ДіКапріо, Том Гарді та ін.
Тривалість: 02:36:00

Короткий опис: Фільм «Легенда Г’ю Ґласса» заснований на романі американського письменника Майкла Панк: роман про помсту, який описує епізод з долі Г’ю Ґласса, одного з підкорювачів Дикого Заходу. Американська історія XIX століття – справжня скарбниця подібних сюжетів: адже це час, коли територію сучасних штатів заселяли безстрашні і сильні духом люди – дикі індіанці, відважні колоністи і безстрашні ковбої. Образи цих героїв донині овіяні романтикою і є невичерпним джерелом натхнення для сценаристів і режисерів. Запрошуємо дивитися Легенда Г’ю Гласса онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Історія в картині розгортається взимку 1823 року, коли група траперів полює на хутрових звірів на необжитих, диких землях Південної Дакоти. Їхнім провідником є досвідчений мисливець Г’ю Ґлас, якому допомагає його син Гоук, народжений від жінки-індіанки.

В одній із вилазок Ґлас один на один стикається з розлюченого ведмедицею ґрізлі. У важкій сутичці з диким звіром Г’ю здобуває перемогу, але сам отримує тяжкі поранення.

Капітан Генрі залишає доглядати за ним до його останнього подиху його сина Гоука і двох мисливців – досвідченого Джона Фіцджеральда і юнака Джима Бріджера. Фіцджеральд, побоюючись індіанців, не бажає довго залишатися у лісі поруч з Ґласом, який помирає. На очах у ледь живого батька Фіцджеральд вбиває його сина. Бріджеру ж каже, що Гоук кудись пропав, а відтак лякає юнака історією про наближення індіанців і змушує кинути Ґласа одного в лісі.

Однак, незважаючи на важкі поранення, Г’ю вдається вижити. Ледь оговтавшись, він починає свою довгу подорож через дикі землі, повні небезпек, щоб помститися Фіцджеральду. Фільм Легенда Г’ю Гласса онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Легенда Г’ю Гласса (2015) онлайн українською


загрузка...

Катерина
2016-08-26 15:51:04
Дякую за український переклад =333
Admin
2016-08-26 19:43:14
Будь ласка, раді старатися :)
Sk1p
2017-10-21 14:58:44
Шикарний фільм, дякую!
Максимм
2018-10-26 13:09:25
Дужу-дуже класне,якісне кіно! Геть усе сподобалося! Рекомендую! Оцінка 10 з 10. (тільки де ведмідь "рвав" головного героя,було важко дивитися,настільки реально це виглядало)