Китайський квартал

Китайський квартал онлайн

Китайський квартал

Назва: Китайський квартал / Chinatown
Рік: 1974
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Роман Поланскі
Актори: Джек Ніколсон, Фей Данауей
Тривалість: 02:11:00

Короткий опис: Багата красуня підозрює свого чоловіка у зраді. Чоловік працює інженером. Жінка хоче дізнатися подробиці роману її чоловіка, якщо він дійсно є. З цією метою вона для розслідування наймає приватного детектива Гіттеса. Гіттес по ходу розслідування дізнається про свавілля корупції і різні махінації. Піком розвитку подій стає смерть чоловіка клієнтки. Тепер і сам Гіттес знаходиться в небезпеці. Запрошуємо дивитися Китайський квартал онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія художнього фільму відбувається в 1937 році в Лос-Анджелесі. До приватного детектива Джейка Гіттес звертається жінка, що представилася, як Евелін Малрей. Красива, багата Евелін підозрює чоловіка у зраді і наймає детектива для стеження за своїм чоловіком містером Малреєм, який є високопоставленим чиновником. Містер Малрей є головою департаменту водопостачання Лос-Анджелева і виступає проти будівництва дамби, що дуже не подобається багатьом чиновникам і населенню міста.

Детектив Джейк Гіттес береться за справу і починає вести стеження за невірним чоловіком. Але несподівано містер Малрей гине, оголошується справжня дружина покійного, зовсім не та красива і загадкова жінка. Детектив Гіттес і подумати не міг, що стане свідком великих махінацій, корупції і скандалів, що виплили на поверхню після смерті Малрея. Фільм Китайський квартал онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Китайський квартал (1974) онлайн українською


загрузка...