Колонія Дігнідад

Колонія Дігнідад онлайн українською дивитися постер

Колонія Дігнідад

Назва: Колонія Дігнідад / Colonia
Рік: 2015
Жанр: Драма, Трилер
Режисер: Флоріан Галленбергер
Актори: Емма Вотсон, Даніель Брюль та ін.
Тривалість: 01:50:00
Мова: Російська
Завантажити:

Короткий опис: Дія фільму відбувається в сімдесят третьому році 20-го століття. У Чилі в коловорот подій потрапляють Даніель і Лена, подружжя з Німеччини. Вони стають свідками військового перевороту.

Влади потрапляє у руки вольового генерала Августо Піночета. Події державного рівня впливають і на цю маленьку сім’ю: Даніеля викрадає таємна поліція.

Лена вирішує розшукати чоловіка і потрапляє в «Дагнідад» – так називається «благодійна» комуна. З цього дня для неї починаються болісні випробування. Чи витримає їх тендітна жінка і чи зустрінеться знову зі своїм коханим? Запрошуємо дивитися і скачати безкоштовно кіно Колонія Дігнідад онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис

Повний опис: У центрі сюжету кінокартини «Колонія Дігнідад» молода сім’я, яка зовсім недавно узаконила свої стосунки. Але незабаром в Чилі відбувається державний переворот за участю військових, у результаті якого владу захоплює – Августо Піночет. Після його приходу до управління, усе в країні починає змінюватися з блискавичною швидкістю.

Починаються масові заборони: на інакомислення, свободу слова та інше. Викрадають людей, полюють на корінне населення країни. Не обходить стороною нещастя і молоду сім’ю. Одного разу додому не приходить Даніель – чоловік Лени. Потрапивши в повну безнадію, його дружина вирішує самостійно зайнятися розслідуванням зникнення чоловіка. Фільм Колонія Дігнідад онлайн українською можна дивитися та скачать на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


Скачати фільм Колонія Дігнідад українською торрент: Скоро


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (1: 5.00)
Loading...