Із пекла

Із пекла постер

Із пекла

Назва: Із пекла / Out of the Furnace
Рік: 2013
Жанр: Трилер, Драма, Кримінал
Режисер: Скотт Купер
Актори: Крістіан Бейл, Вуді Гаррельсон, Кейсі Аффлек, Форест Вітакер, Віллем Дефо, Зоі Салдана та ін.
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Два брата – старший Рассел і молодший Родні – живуть в економічно депресивному містечку і мріють про те, щоб виїхати звідси і почати нове життя. Однак мрії доводиться відкласти, коли Рассел потрапляє до в’язниці.

Відсидівши чотири роки, герой виходить на свободу і дізнається вкрай неприємну правду. Його брат за час його відсутності потрапив, що називається, «в погану компанію» – зв’язався з одним з найжорстокіших злочинних синдикатів. За цю помилку він заплатив дуже високу ціну. Рассел опиняється перед надзвичайно тяжким вибором: почати нове життя, про яке він так мріяв, або ж, ризикуючи свободою, помститися за свого брата. Запрошуємо дивитися фільм Із пекла онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой фільму – чоловік середніх років, якого засудили за вбивство людини і відправили за грати. Через чотири роки він отримав свободу за хорошу поведінку. Після похмурого і тужливого тюремного існування він намагається знову відчути всі принади вільного життя, насолодитися ласкавим сонцем і свіжим повітрям. Він хоче залишити в минулому кримінальні сторінки свого життя і почати все з чистого аркуша.

Його заповітним бажанням вже не перший рік є одруження. Кілька років тому він зробив пропозицію своїй коханій дівчині, але так і не зумів виконати обіцянки повести її під вінець. Тепер герой хоче зробити все, як належить: купити своїй чарівній коханій красиву каблучку, дозволити їй вибрати весільну сукню і місце для святкового банкету. Ось тільки доля знову втручається в світлі мрії героя: від рук невідомих зловмисників гине його молодший брат. Тепер герой просто не може забути про це і думати про майбутнє весілля. У будь-якому разі він повинен знайти винних у смерті брата і помститися. Фільм Із пекла” онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Із пекла (2013) онлайн дивитися


загрузка...