Ілюзія обману 2

Ілюзія обману 2 онлайн українською дивитися

Ілюзія обману 2

Назва: Ілюзія обману 2 / Now You See Me 2
Рік: 2016
Жанр: Трилер
Режисер: Джон М. Чу
Актори: Деніел Редкліфф, Марк Руффало, Джессі Айзенберґ, Вуді Харельсон, Морган Фріман, Майкл Кейн
Тривалість: 02:10:00

Короткий опис: Тріумфальне повернення віртуозних фокусників, іменованих «Чотирма вершниками», відбудеться в комедійному трилері «Ілюзія обману: Другий акт». Аферисти дали зрозуміти, що не збираються йти у відставку і суперникам не вдасться їх залякати. Вони повернуться до колишньої роботи в іншому складі і зіткнуться з новим ворогом, який найме їх для найнебезпечнішого в історії пограбування. Запрошуємо дивитися Ілюзія обману 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Колись Волтер був абсолютно щасливий. Поруч з ним був батько, який завжди міг підтримати хлопця і дати добру пораду, зрозуміти і посміятися разом з ним над будь-якої ситуації. Але часи змінюються, і по вині “Чотирьох вершників” Артур опиняється у в’язниці. Більше немає веселих розмов і фокусів, немає підтримки і можливості відчути, що ти комусь потрібен. Ненависть до тих, хто підставив батька, зростає у Волтера все більше і більше.

Через три довгих роки хлопець вирішує все ж помститися, довівши, що не дарма носить прізвище батька. Він покарає вершників, використовуючи їхні ж заплутані і жорстокі методи. Кожен з них стане маріонеткою в його руках, але навіть тоді він не зупиниться, намагаючись обов’язково довести свою справу до кінця. Фільм Ілюзія обману 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Ілюзія обману 2 (2016) онлайн дивитися


загрузка...