Ідентифікація Борна

Ідентифікація Борна онлайн українською дивитися

Ідентифікація Борна

Назва: Ідентифікація Борна / The Bourne Identity
Рік: 2002
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Дуґ Лімен
Актори: Метт Деймон, Франка Потенте та ін.
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Гостросюжетний бойовик знятий за мотивами однойменного бестселера американського письменника Роберта Ладлема.

Суперагент ЦРУ Джейсон Борн відновлює в пам’яті історію свого минулого життя. Доброго і світлого мало що спливає, як і раніше залишається багато загадок, які змушують його подорожувати світом у пошуках правди. Запрошуємо дивитися Ідентифікація Борна онлайн на сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Джейсон Борн тут онлайн українською

Повний опис
Італійські рибалки в Середземному морі знаходять пораненого чоловіка і надають йому допомогу. Прийшовши до тями, врятований розуміє, що не в змозі пригадати ні свого імені, ні минулого. При цьому він здатний спілкуватися декількома мовах і виявляє вшитий в стегно мікрочіп, на якому є інформація про рахунок в швейцарському банку. Герой вирішує розібратися в своєму минулому і причині своєї амнезії і вирушає в Цюріх, щоб почати пошуки. Знявши з рахунку гроші, він дізнається своє ім’я – Джейсон Борн.

Наступна зачіпка приводить його в Париж. Під час подорожі Європою Джейсон розуміє, що за ним невідступно стежить вбивця. У спробах втекти від переслідування він бере в заручниці Марі – студентку з Німеччини – і переконує її відвезти його в Париж. Вона приймає історію Борна близько до серця і вирішує допомогти йому. Тепер вони разом намагаються розібратися в тому, ким раніше був Джейсон, і чому тепер його переслідують. Фільм Ідентифікація Борна онлайн українською дивитися (смотреть) на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Ідентифікація Борна (2002) онлайн українською


загрузка...