Ідеальний незнайомець

Фільм Ідеальний незнайомець (2007) онлайн дивитися українською

Ідеальний незнайомець

Назва: Ідеальний незнайомець / Perfect Stranger
Рік: 2007
Жанр: Трилер
Режисер: Джеймс Фоулі
Актори: Геллі Беррі, Брюс Вілліс
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Трилер «Ідеальний незнайомець» розповідає історію дуже амбітної журналістки на ім’я Ровена, яка заради гарного і скандального матеріалу готова практично на все. Вона не хоче писати замовні матеріали, а готова розкривати справжні справи, викриваючи сильних світу всього. Саме через такі провокаційні матеріали дівчина залишилася без роботи. Ось тільки пристрасть до провокацій і бажання знімати маски з найбагатших людей у неї не проходить.

До того ж втративши близьку подругу при дуже загадкових обставинах, Ровена просто не в силах стояти осторонь і планує провести своє індивідуальне розслідування і показати громадськості підступні дії злочинця, навіть якщо ним виявиться відома людина. І щоб розкрити цей злочин, дівчині доводиться ризикувати, а також брати участь у сумнівному інтернет-листуванні, яке багато чого їй може розповісти про невідомого їй злочинця. Запрошуємо дивитися фільм Ідеальний незнайомець онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Енергійна й амбітна журналістка Ровена Прайс обожнює скандальні історії і сенсаційні матеріали. Однак таке завзяття співробітниці не заохочується редактором видання: розпочате нею чергове викриття закінчується доганою і вимушеним відпусткою. Залишаючи редакцію, Ровена зустрічає давню подругу Ґрейс, яка ділиться своїми неприємностями. Подругу кинув її впливовий коханець, рекламний магнат Гілл, якого та тепер намагається шантажувати.

Через кілька днів невдалу шантажистку вбивають, і Ровена починає підозрювати плейбоя-рекламщика. Шукаючи докази, героїня влаштовується секретаркою до Гілла. Вона збирає досьє, копається в паперах, читає переписку і несподівано виявляє сліди нового підозрюваного. З кожним днем затіяна гра стає все небезпечнішою, але ризикова журналістка, яка має свої цілі, відступати не має наміру. Фільм Ідеальний незнайомець онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Ідеальний незнайомець (2007) онлайн українською


загрузка...