Екс-Махіна / Ідеальна модель

Ідеальна модель постер

Ідеальна модель

Назва: Екс Махіна / Ідеальна модель / Ex Machina
Рік: 2015
Жанр: Трилер, Фантастика
Режисер: Алекс Ґарленд
Актори: Донал Глісон, Оскар Айзек, Алісія Вікандер, Челсі Лі
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: За сюжетом фільму Калеб, 24-річний програміст, співробітник найбільшої в світі інтернет-компанії, виграє конкурс, який дає йому право провести тиждень в приватному будинку в горах, що належить Натану, генеральному директору його компанії, який веде замкнутий спосіб життя. Калеб відправляється в це тихе, відірване від світу місце, оічкуючи приємний відпочинок, але він навіть не здогадується, що його насправді там чекає.

А чекає на нього там участь в дивному і захопливому експерименті. Герою фантастичного трилера доведеться взаємодіяти з першим у світі штучним інтелектом, який укладено в тіло красивої дівчини-робота. Запрошуємо дивитися Екс Махіна / Ідеальна модель онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі фантастичного трилера опиняється талановитий програміст на ім’я Келеб Сміт. Він взяв участь у конкурсі, який організував власник компанії Нейтан Бейтман для своїх підлеглих. Келеб єдиний хто пройшов усі етапи конкурсу, тому він вирушає в заміський будинок Бейтмана. Там він повинен провести обстеження новітнього штучного інтелекту – жінки на ім’я Ава.

Келеб вражений такою розробкою, Ава зовсім не схожа на інші моделі, вона дуже розумна і прониклива. Що станеться, якщо Ава вийде з-під контролю? Розумові здібності цієї новітньої моделі виявилися набагато вищими, ніж очікував сам розробник. Чи впорається Келеб з довіреної йому роботою? Чи зможе зрозуміти задум інтелектуальної машини? Фільм Екс Махіна / Ідеальна модель онлайн українською дивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Екс Махіна / Ідеальна модель (2015) онлайн українською


загрузка...