Грошова пастка

Грошова пастка онлайн українською дивитися постер

Грошова пастка

Назва: Грошова пастка / Money Monster
Рік: 2016
Жанр: Трилер
Режисер: Джоді Фостер
Актори: Джордж Клуні, Джулія Робертс та ін.
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: Фільм «Грошова пастка», знятий в жанрі гостросюжетного трилера. Збанкрутілий від невірної поради чоловік бере в заручники телевудочого-аналітика, який дав цю пораду. На що здатна розгнівана людина? Режисер картини – Джоді Фостер – для роботи над кінострічкою запросила голлівудських зірок світового масштабу. Запрошуємо дивитися Грошова пастка онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис: Сюжет кінострічки розгортається навколо біржового аналітика на ім’я Лі Гейтс. Він веде власне телевізійне шоу, присвячене проблемам фінансів, і дає глядачам слушні поради, чим зміцнює власну репутацію гуру в усіх питаннях, що стосуються грошей і бізнесу. Але навіть найдосвідченіші люди можуть помилятися, і Лі одного разу дає помилкову пораду. Людина, чиє життя зруйнували рекомендації аналітика, приходить до нього на шоу, і ведучий опиняється в заручниках того, хто постраждав від його порад.

Чоловік, розгніваний на порадника і роздавлений життєвими обставинами, загрожує вбити генія фінансової сфери прямо в ефірі, невдаха не розуміє, що Лі Гейтс – це, перш за все, телеведучий, і не можна було так буквально і чітко дотримуватися всіх порад. Тепер глядачі, не відриваючись, дивляться програму, але вже для того, щоб зрозуміти, скільки коштує життя ведучого, і чим закінчиться це смертельне шоу. Фільм Грошова пастка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Грошова пастка (2016) онлайн українською


загрузка...