Гра в імітацію

Гра в імітацію постер

Гра в імітацію

Назва: Гра в імітацію / The Imitation Game
Рік: 2014
Жанр: Драма, Трилер, Воєнний
Режисер: Мортен Тільдум
Актори: Бенедикт Камбербетч, Кіра Найтлі, Меттью Ґуд та ін.
Тривалість: 01:54:00

Короткий опис: Заснована на реальній історії легендарного криптографа Алана Тьюринга, кінострічка «Гра в імітацію» розповідає про гонку з часом, яку веде молодий Тьюринг разом з групою однодумців, працюючи над надсекретних завданням уряду по розшифровці кодів супротивника під час Другої світової війни.

У Кембриджському університеті математик Алан Тьюринг швидко отримує репутацію інноваційного генія-мислителя завдяки його теоріям про потенціал, закладений в комп’ютери. Коли між Німеччиною і Великобританією спалахує війна, теорії головного героя стають серйозною практикою. Запрошуємо дивитися Гра в імітацію онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Події кінострічки розгортаються на тлі Другої світової війни. Неймовірно талановитий і амбіційний математик Алан Тьюринг, викликається для того, щоб допомогти британській розвідці. Справа в тому, що німецькі війська використовують неймовірно складну шифрувальну машину, яка має сотні мільйонів комбінацій, і зламати її вважається неможливим.

Алан починає набирати команду фахівців, разом з якими він буде працювати над зломом шифру. Саме на одному з відборів кандидатів, головний герой знайомиться з симпатичною дівчиною, яка виявляється не менш талановитою, ніж він сам. Разом вони приходять до висновку, що єдиним способом розшифрувати код машини – це побудувати іншу, більш досконалу. І ось машина побудована, фактично її можна назвати першим комп’ютером в світі, але вона не приносить потрібного результату, і керівництво розвідки звинувачує у всьому Алана. Але герой не здається і продовжує працювати над своїм дітищем, він розуміє наскільки цінну і значиму річ він побудував. Чи вдасться вченому зламати німецький шифр, і яку ціну він заплатить за свій винахід? Фільм Гра в імітацію онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гра в імітацію (2014) онлайн українською


загрузка...