Хітмен: Агент 47

Хітмен: Агент 47 онлайн українською дивитися постер

Хітмен: Агент 47

Назва: Хітмен: Агент 47 / Hitman: Agent 47
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Олександр Бах
Актори: Руперт Френд, Закарі Квінто, Кіран Хайндс, Ханна Вер та ін.
Тривалість: 01:36:00

Короткий опис: Головний герой кінострічки – елітний вбивця, створений силами генної інженерії з ДНК найнебезпечніших у світі злочинців: він сильніший, швидший, винахідливіший і витриваліший за звичайних кілерів. При цьому всупереч планам винахідника, Агент 47, крім навичок високопрофесійного вбивці, володіє своїм характером, задатками свідомості і схильністю до співчуття.

Ім’я головного героя – це останні цифри штрих-коду, що витатуюваний у нього на потилиці одразу після «народження» в стінах лабораторії. На його рахунку вже числиться велика кількість успішно виконаних завдань. Цього разу кілер отримує замовлення на вбивство молодої жінки на ім’я Катя ван Діс, що ховається від керівництва однієї таємної організації. На перший погляд – звичайне завдання, але все не так просто, як здається: колись батько Каті стояв біля витоків проекту «агенти», в рамках якого і створюються такі кілери, як 47-й. У процесі виконання завдання головний герой, дізнавшись історію свого створення, об’єднується з Катею, щоб допомогти їй у пошуках батька і, нарешті, зрозуміти історію свого походження. Запрошуємо дивитися Хітмен: Агент 47 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Агент 47 – найманий вбивця, який з’явився в результаті генетичного експерименту. Таким він став завдяки генам п’яти впливових кримінальних авторитетів, які колись служили у Французькому іноземному легіоні. Агент не знає жалю, співчуття і докорів сумління, завжди чітко виконуючи поставлене завдання. Жертв його «роботи» практично неможливо порахувати. Холоднокровний вбивця відрізняється стриманістю, спокоєм і відмінними манерами, при цьому володіє десятками різних спеціальних здібностей: від використання будь-якої стрілецької зброї до управління вертольотом.

Розмірене буденне життя Агента кардинально змінюється з отриманням чергового завдання. Його жертвою повинна стати молода жінка, яка шукає свого батька і ховається від переслідування могутньої секретної організації. Випадково Агент змінює своє ставлення до «роботи», він не тільки вирішує дізнатися подробиці свого походження, але і допомагає дівчині, залишивши її живою. Фільм Хітмен: Агент 47 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Хітмен: Агент 47 (2015) онлайн дивитись


загрузка...