Ганмен

Ганмен онлайн

Ганмен

Назва: Ґанмен / Стрілець / The Gunman
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: П’єр Морель
Актори: Шон Пенн, Хав’єр Бардем, Рей Вінстон
Тривалість: 01:56:00
Мова: Українська

Короткий опис: Екранізація світового бестселера «Позиція для лежачого стрілка» французького письменника Жана-Патріка Маншетта. У кінострічці головну роль виконав дворазовий володар премії «Оскар» Шон Пенн. Фелікса зіграв інший лауреат премії «Оскар» Хав’єр Бардем. Кримінальний бойовик має вікове обмеження 18+. Захопливий бойовик від французького режисера П’єра Мореля, творця кінокартини «Заручниця». Запрошуємо дивитися безкоштовно Ганмен онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Головний герой фільму – Джим Террі. Він міжнародний найманець, покликаний виконувати найскладніші і найвідповідальніші операції по всьому світу. На одному з чергових завдань Джима намагаються вбити, і незабаром він розуміє, що таким чином компанія, замовлення якої виконує чоловік, намагається усунути його самого.

Джим змушений розповісти всю правду своїй коханій Енні. Він зізнається, що чинив страшні речі, помилково вважаючи, що діє на благо. Коли компанія викрадає Енні, Джим загрожує виставити на загальний огляд весь наявний у нього компромат. Дати, імена, відеозаписи – все, що може раз і назавжди поховати авторитет компанії. Тут за ним і починається справжнє полювання, адже Джим для них – остання загроза.

Головний герой вирішує зв’язатися зі своїм колишнім напарником Феліксом, розповідаючи йому про останні події. Але довіритися йому було помилкою – Фелікс має власну зацікавленість в усуненні Джима і підставляє його. Тепер Террі шукають по всій Європі, і єдиний вихід для нього – дати бій. Фільм Ганмен онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...