Хакер

Хакер постер

Хакер

Назва: Хакер / Blackhat
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Майкл Манн
Актори: Кріс Гемсворт, Віола Девіс, Тан Вей
Тривалість: 02:14:00
Мова: Українська [MIC, якісний]

Короткий опис: Весь світ оповитий однією суцільною кібермережею, яка пов’язує всі фінансові ринки, банки та організації, несправність однієї з ланок загрожує глобальною катастрофою, яка може привести до страшних наслідків. Невідомий хакер створив новий складний вірус, який руйнує систему захисту одного банку за іншим, передаючи паролі та інформацію клієнтів і фінансових структур.

Щоб знайти і знешкодити кіберзлочинця, влада вирішує задіяти Хетвея, засудженого на п’ятнадцять років за злочини в інтернеті. Комп’ютерний геній погоджується на співпрацю в обмін на повне виправдання, яке дасть йому свободу і відновить репутацію. Злочин, який спочатку здавався виключно віртуальним, обертається для всіх його учасників та багатьох пересічних людей реальною загрозою смерті. Запрошуємо на безкоштовний перегляд Хакер онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Як всі і припускали в майбутньому все буде віддано цифровим технологіям, планета повністю обплутана комп’ютерною мережею, кожна людина пов’язаний з нею, всі організації, компанії працюють в цій мережі. Уся інформація про будь-яку людину є в інтернеті, проте, якщо станеться щось надзвичайне, то всі секрети можуть виповзти назовні. Це стосується абсолютно всього: гроші, якими люди розплачуються знаходяться в електронному вигляді, що дасть можливість втратити їх усі в один момент. Завжди знайдуться хакери які зможуть зламати будь-який захист, яку тільки можна зробити.

Такий геніальний комп’ютерник і буде героєм цього фільму. Несподівано спецслужби розуміють що хтось атакує систему відповідальну за торгівлю на фінансових ринках. Зараз немає таких фахівців, які б могли викрити і зловити зловмисника. Але є одна людина, яка поміщена під варту за хакерські злочину, його можна буде залучити до розслідування цієї справи. Йому сидіти ще п’ятнадцять років, проте уряд пропонує йому співпрацю – після того, як він знайде зловмисника, його відпускають. Геніальний бандит не вимагає викупу, гроші його не цікавлять, він з успіхом здійснює декілька терактів. Вистежити його неможливо, в цей момент йому підвладний весь світ і він цим насолоджується. Але ще залишаються невеликі шанси на перемогу. Фільм Хакер онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...