Фарґо

Фарґо постер

Фарґо

Назва: Фарґо / Fargo
Рік: 1996
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Ітен Коен, Джоел Коен
Актори: Франсес МакДорманд, Вільям Г. Мейсі, Стів Бушемі, Гарв Преснел, Пітер Стормер та ін.
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: Кінострічка «Фарго» заснована на реальних подіях, що відбувалися в провінційному американському містечку. Не досягши кар’єрних висот, середньостатистичний менеджер вирішує відкрити свою справу. Але для цього йому необхідна велика сума грошей, яку він не має. Звернувшись до багатого тестя, він отримує відмову. Тоді в голові головного героя виникає ідея інсценувати викрадення власної дружини, щоб таким чином виманити у її батька гроші. Для здійснення свого плану він наймає двох бандитів. Однак, ситуація виходить з-під контролю, коли під час викрадення злочинці вбивають двох випадкових перехожих і поліцейського. Запрошуємо дивитися фільм Фарго онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кримінальний детектив братів Коенів “Фарго” розповідає про геніальний план одного з жителів провінційного містечка штату Північна Дакота, який вирішив роздобути грошей досить дивним способом. Невдаха менеджер з продажу автомобілів Джері вирішив інсценувати викрадення своєї дружини, щоб роздобути кругленьку суму, для чого наймає кількох злочинців. За 80 тисяч доларів Джері планує викупити свою кохану дружину, натиснувши на жалість багатого тестя, який до того ж є босом Джеррі на роботі.

Невигадливий план, легкі гроші в кишені, врятована дружина і життя продовжується в шоколаді. Але не так все просто. Картковий будиночок Джеррі починає валитися на його очах і невинне викрадення дружини перетворюється на жорстоку операцію. Злочинці вимагають гроші, а не отримавши їх вчасно, вбивають дружину Джері. Розслідуванням займається інспектор поліції Мардж Гандерсон, яка йде по кривавих слідах такого невинної на початку справи, яка під кінець залишає гори трупів. Фільм Фарго онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі безкоштовно.

1 2 3
 

Фільм Фарго (1996) онлайн українською


загрузка...