Джон Вік

Джон Вік постер

Джон Вік

Назва: Джон Вік / John Wick
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Чад Стахелскі
Актори: Кіану Рівз, Едріанн Паліки, Віллем Дефо та ін.
Тривалість: 01:41:00

Короткий опис: Фільм «Джон Вік» розповідає про кілера, який відійшов від справ найманого вбивці, веде життя пересічного громадянина, намагаючись забути про кримінальне минуле.

До певних пір головному героєві це вдається, але одного разу Джон виявляє, що його улюблений дідусь-Mustang, випущений ще в 1969 році, вкрадений, а собака Дейзі, останнє нагадування про померлу дружину, убита. Хтось вийшов на полювання за ним, хтось серйозно налаштований зіпсувати або зовсім відібрати в нього життя. Маючи намір помститися за скоєне, а заодно розібратися, що ж відбувається, Джон Уїк знову бере в руки зброю. Запрошуємо дивитися Джон Вік онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Джон Уік – колишній кілер, який вирішив провести залишок свого нелегкого життя в повному спокої. Але йому зробити це не дав хлопець, який зважився викрасти машину Джона, Mustang 1969 року. Перешкодити йому це зробити спробувала собака, подарунок покійної дружини кілера. Злодій без краплі жалю вбиває собаку.

Головний герой йде слідом хлопця, щоб помститися за такий зухвалий вчинок. Але не все так просто, цей хлопець виявився сином ватажка всієї нью-йоркської мафії. Татко не дасть в образу синочка і простить йому будь-яку витівку, тому він найняв людину, щоб усунути Уіка. А найцікавішим виявилося те, що цим найманцем став друг Джона, Маркус, який підтримував його після смерті дружини. Фільм Джон Вік онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Джон Вік (2014) онлайн українською


загрузка...