Дівчина у потягу

Дівчина у потягу онлайн українською

Дівчина у потягу

Назва: Дівчина у потягу / The Girl on the Train
Рік: 2016
Жанр: Трилер, Детектив
Режисер: Тейт Тейлор
Актори: Емілі Блант, Ребекка Ферґюсон, Люк Еванс
Тривалість: 01:52:00

Короткий опис: Психологічний трилер, створений за романом-бестселером Поли Говкінз. Рейчел – молода жінка, яку два роки тому кинув чоловік, пішовши до коханки. Кожен день вона їздить на лондонській електричці, з вікна якої спостерігає за сімейною парою, яка мешкає в одному з котеджів біля залізничної дороги.

Життя Джейсона і Джесс, як про себе називає їх Рейчел, здається їй ідеальним і абсолютно бездоганним, наповнене щастям, взаєморозумінням і любов’ю. Проте одного разу героїня бачить у дворі їхнього будинку дивну сцену, яка руйнує її уявлення про цю сім’ю. А на наступний день з новин стає відомо, що молода жінка з цього будинку зникла. І лише Рейчел, яка спостерігала за подружньою парою з потягу, знає те, що невідомо іншим. Запрошуємо дивитися Дівчина у потягу онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Таємниці чужої сім’ї можуть стати смертельно небезпечними. Рейчел важко переживає розлучення. Думки про колишнього чоловіка, який розбив її сімейне щастя, не відпускають дівчину. Іноді вона знаходить розраду в алкоголі, але найчастіше – сідає в електричку і їде одним і тим же маршрутом. Це дозволяє їй побути наодинці зі своїми бентежними думками.

Під час таких поїздок, коли потяг проїжджає повз один затишний красивий будинок, Рейчел спостерігає за сімейною парою. Подумки дівчина дала імена подружжю і звикла бути невидимим свідком чужого щастя. Одного разу Рейчел спостерігає неприємну картину – жінка цілується з іншим чоловіком. Чужа зрада шокує дівчину. Але ще більше потрясіння чекає на неї в той момент, коли з новин Рейчел дізнається про безслідне зникнення тієї жінки. Рейчел опиняється в скрутному становищі – вона єдиний свідок, яка може пролити світло на цей злочин. Що робити, коли ключ від чужої таємниці в твоїх руках? Фільм Дівчина у потягу онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дівчина у потягу (2016) онлайн українською


загрузка...