Чорне море

Чорне море постер

Чорне море

Назва: Чорне море / Black Sea
Рік: 2014
Жанр: Трилер, Пригоди
Режисер: Кевін МакДональд
Актори: Джуд Лоу
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: Після того, як капітана підводного човна звільнили, до нього звертається таємничий прцедавець із привабливою пропозицією. Потрібно підняти з дна Чорного моря субмарину, яка, ймовірно, завантажена золотом.

Вирішивши, що йому представився відмінний шанс підзаробити, а також помститися колишнім керівникам, герой фільму збирає команду з англійських і російських моряків і вирушає в плавання в дорогу. Чим більше він займається дорученою справою, тим все ясніше йому стає зрозуміло, що місія ця набагато більш небезпечна, ніж представлялося спочатку. Запрошуємо дивитися Чорне море онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой нового пригодницького трилера – капітан Робінсон – колишній моряк, який досить давно був звільнений з Британського флоту. Тепер капітан Робінсон заробляє на хліб всіма можливими способами. Це триває досить тривалий час, поки одного разу капітан не отримує вигідну пропозицію від невідомого роботодавця.

За словами наймача, біля берегів Чорного моря дуже давно затонув корабель, який перевозив цінний вантаж – дуже велику кількість золота. Про це судно уряд нічого не знає, тому тут немає ні найменшого ризику. Це хороший спосіб заробити цілу купу грошей, а крім того – відмінний привід довести колишньому начальнику Робінсона, що він був звільнений марно.

Капітан починає шукати надійних, відповідальних людей, і незабаром формується команда з російських і британських матросів. Однак, коли вони починають приготування до цієї справи, Робінсон усвідомлює, що ця авантюра насправді не така безпечна і проста, як здалася спочатку. Фільм Чорне море онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Чорне море (2014) онлайн українською


загрузка...