Бійцівський клуб

Бійцівський клуб онлайн

Бійцівський клуб

Назва: Бійцівський клуб / Fight Club
Рік: 1999
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Девід Фінчер
Актори: Едвард Нортон, Бред Пітт, Хелена Бонем Картер, Джаред Лето
Тривалість: 02:19:00

Короткий опис: Життя головного героя кримінальної драми «Бійцівський Клуб» було спокійним, поки він не зустрічає Тайлера Дардена – вільну людину, що кидає суспільству і владі виклик за викликом. Після випадкової зустрічі у обох героїв щось перемкнуло в голові. Хлопці вирішують організувати Бійцівський Клуб, який живе за своїми законами і правилами.

Увечері клуб з розкритими обіймами приймає бійців, бажаючих відвести душу, набиваючи один одному мори . Проте сенс створення цієї організації зовсім не той, що ви думаєте. Головною метою Тайлера Дардена стає, дати урок суспільству, яке надовго запам’ятається кожному. Запрошуємо дивитися Бійцівський клуб онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой – самий звичайний клерк , що працює на велику компанію. Як і інші молоді люди його віку та достатку , він звик вибудовувати своє життя за загальноприйнятими шаблонами, замовляти за каталогами предмети інтер’єру і просто плисти за течією. У житті героя було тільки одна розвага – відвідання груп підтримки для невиліковно хворих людей, де він міг відчути себе живим, але і це вже не приносить полегшення, адже ці ж групи починає відвідувати така ж «туристка» – молода жінка на ім’я Марла Сінгер.

Але одного разу в житті головного героя все змінюється. Він зустрічає Тайлера Дердена – чоловіка, чий спосіб життя разюче відрізняється від його власного. Тайлер заперечує суспільство споживання і стверджує, що сучасні чоловіки ні на що не здатні. Через деякий час Тайлер і головний герой відкривають спосіб випустити назовні первісні інстинкти – вони починають запекло битися один з одним , і незабаром навколо них збирається група прихильників. Фільм Бійцівський клуб онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Бійцівський клуб (1999) онлайн українською


загрузка...