Ангели і демони

Ангели і демони онлайн

Ангели і демони

Назва: Ангели і демони / Янголи та Демони / Angels & Demons
Рік: 2009
Жанр: Трилер, Детектив
Режисер: Рон Говард
Актори: Том Генкс, Юен МакҐреґор
Тривалість: 02:19:00 + 02:26:00 [Розширена версія]

Короткий опис: Перед обранням нового Папи Римського гине відомий вчений родом зі Швейцарії. Знак на грудях убитого може розгадати тільки Роберт Ленґдон – відомий американський професор, якого запрошують до Італії з Гарварда.

Герой трилера «Янголи та Демони» приступає до розслідування, і скоро стає ясно, що йому доведеться мати справу з однією з найстаріших сект – ілюмінати. Її представники здавна загрожують і мстять католицькій церкві. Страта вченого – лише перший крок. Злочинці збираються розправитися з тими, кого обрали в жертви, найбільш витонченими способами. Завдання Ленґдона – передбачити їхні дії. Запрошуємо дивитися Ангели і демони онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Детективний пригодницький фільм «Янголи і Демони» є екранізацією однойменного роману письменника Дена Брауна. Дія стрічки розпочинається у Ватикані в період обрання Папи Римського. Увесь світ стежить за подіями, що відбуваються, чекаючи нового обранця. Однак, викрадають декількох кардиналів, які є найбільш ймовірними кандидатами. Відбуваються жорстокі тортури, а потім і вбивства кардиналів, трупи яких відзначені символікою ворога католицької церкви – орденом Ілюмінатів. У цей же час з лабораторії в ЦЕРНі викрадено потужну зброю – антиматерія, яка здатна знищити ціле місто.

Щоб запобігти новим вбивства і врятувати інших кардиналів, церква звертається за допомогою до відомого фахівця, експерта з релігійної символіки, професора Роберта Ленґдона. Разом з італійською науковцем з лабораторії Вітторією Вітру Ленґдон починає розслідування, яке приводить їх у найпотаємніші місця Ватикану. Побувавши в таємних підземеллях і секретних коридорах, вони дізнаються жахливу правду, пов’язану з вбивством Папи Римського і знаходять жорстокого вбивцю кардиналів. Фільм Ангели і демони онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Ангели і демони (2009) онлайн українською


загрузка...