Адвокат Диявола

Адвокат Диявола постер

Адвокат Диявола

Назва: Адвокат Диявола / The Devil’s Advocate
Рік: 1997
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Тейлор Гекфорд
Актори: Кіану Рівз, Аль Пачіно, Шарліз Терон
Тривалість: 02:24:00

Короткий опис: Чудовий зразок видовищного і в той же час дуже інтелектуального кіно, що має глибокий філософський зміст і змушує по-новому поглянути на свої життєві цінності.

Фільм розгортає перед нами історію кар’єрного злету молодого адвоката Кевіна Ломакса. Заради кар’єри і досягнення успіху, адвокату нерідко доводиться переступати через норми моралі, справедливість, захищаючи вбивць і злочинців в ім’я визнання, перемоги та грошей. Так чому ж Диявол не гідний того, щоб його захищати? Прекрасна гра Аль Пачіно, у виконанні якого сам Диявол викликає неоднозначні почуття, додає картині особливий шарм. Запрошуємо дивитися Адвокат Диявола онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кевін Ломакс – молодий адвокат, кар’єра якого йде в гору. Він виграє всі свої процеси, чим привертає увагу не тільки преси, але й великої юридичної корпорації. Компанія, якою керує Джон Мілтон, робить Ломаксу вигідну пропозицію – запрошує його на роботу. Кевін погоджується, і незабаром вони разом з молодою дружиною селяться у новій великій квартирі в Нью-Йорку, де їхнє життя відчутно змінюється на краще. Мілтон подбав про те, щоб у його нового співробітника було все, чого тільки можна побажати: відмінна квартира, нечуваний заробіток, а головне – захоплива робота в якості адвоката у резонансних справах.

Однак дуже скоро дружина Кевіна починає страждати: її мучать кошмари і видіння, їй не по собі від нової квартири і нового оточення Кевіна, тому вона хоче кинути все і поїхати. Втім, Кевін, який зблизився з Мілтоном і почав отримувати задоволення від змін у своєму житті, не приділяє побоюванням дружини належної уваги. І незабаром зрозуміє, як сильно помилився. Кінофільм Адвокат Диявола онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Адвокат Диявола (1997) онлайн українською


загрузка...