8 подруг Оушена

Фільм 8 подруг Оушена (2018) онлайн дивитися українською

8 подруг Оушена

Назва: 8 подруг Оушена / Ocean’s 8
Рік: 2018
Жанр: Трилер, Афера
Режисер: Ґері Росс
Актори: Кейт Бланшетт, Енн Гетевей, Дакота Фаннінґ, Метт Деймон, Сандра Буллок, Гелена Бонем Картер
Тривалість: 01:50:00

Опис: Фільм «8 подруг Оушена» – жіноча версія відомої стрічки про банду грабіжників. Головна героїня – сестра Денні Оушена виходить із в’язниці. На слуханні по умовно-достроковому звільненні вона обіцяла комісії виправитися і жити нормальним життям пересічного обивателя. Однак це не в крові професійної грабіжника.

Як тільки Деббі відчула смак свободи, вона почала планувати велике діло. У ролі правої руки Деббі використовує давню знайому Лу. Та не зовсім розуміє, як можна так швидко розробити план і зірвати куш, але довіряє чуттю подруги. Для здійснення задуманого потрібна команда. Деббі і Лу послідовно вербують спеців у різних галузях. У кожної є мотивація приєднатися до справи, та й гроші не стануть зайвими.

Грабувати дами будуть публічний захід, де зберуться вершки суспільства. А їхня головна мета – Дафні Клюгер, а точніше її шия: намисто красуні вартує більше ста мільйонів доларів. Ролі розподілені, завдання роздані, а деталі вляжуться по ходу. Головне не забувати про дрібниці і чітко слідувати плану Деббі. Фільм 8 подруг Оушена онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм 8 подруг Оушена (2018) онлайн українською


загрузка...