007 Координати «Скайфол»

007 Координати «Скайфол» онлайн дивитися українською

007: Координати «Скайфол»

Назва: 007: Координати «Скайфол» / Skyfall
Рік: 2012
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Сем Мендес
Актори: Деніел Крейґ, Хавьєр Бардем
Тривалість: 02:23:00

Короткий опис: 007 Координати «Скайфол» – це вже двадцять третій фільм, присвячений головному персонажу романів про Джеймса Бонда англійського письменника Яна Флемінга. Роль легендарного агента виконав актор Деніел Крейґ. Лояльність містера Бонда піддається перевірці на міцність новим главою розвідки, чиє ім’я ховається під літерою М.

Агент 007 дізнається про те, що якась загроза з минулого здатна знищити MI-6, і поки не стало занадто пізно, він повинен знайти і ліквідувати цю небезпеку будь-якою ціною. Запрошуємо 007: Координати «Скайфол» онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Людина з незвичайним хобі – воскресати, найкращий секретний агент англійської розвідки Джеймс Бонд знову виконує найнебезпечніші місії в пригодницькому бойовику. При виконанні чергового завдання в Стамбулі Бонд намагається повернути викрадений жорсткий диск, на якому зберігається інформація про всіх секретних агентів МІ-6, які працюють під прикриттям, але випадково опиняється підстрелений своєю напарницею. З величезного моста він падає в річку після чого вважається загиблим.

Поки “М” намагається написати некролог про Бонда, в Мережу потрапляє та сама викрадена секретна інформація, а незабаром штаб-квартиру МІ-6 підривають, знищивши тим самим усіх агентів. Але Бонд не був би суперагентом, якби не вижив і не повернувся до Англії для продовження служби. Цього разу агенту 007 доведеться боротися не зі злим генієм, який хоче підпорядкувати собі весь світ або ж заволодіти всіма цінними ресурсами, а з минулим, яке загрожує МІ-6 і людям, які знаходяться в самому центрі цієї складної системи. Фільм 007: Координати «Скайфол» онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

007: Координати «Скайфол» (2012) онлайн дивитися


загрузка...