Карате Пацан

Фільм Карате Пацан (2010) онлайн дивитися українською

Карате Пацан

Назва: Карате Кiд / Карате Пацан / The Karate Kid
Рік: 2010
Жанр: Спорт
Режисер: Гарольд Цварт
Актори: Джейден Сміт, Джекі Чан
Тривалість: 02:20:00

Короткий опис: 12-ти річний Дре Паркет (Джейдан Сміт) разом з мамою вимушені переїхати з сонячного Детройта і розпочати нове життя у Пекіні.

Нове місце – це завжди нові правила, культура і люди, з якими необхідно навчитися жити. Тим не менше чуже середовище не заважає Дре познайомитися з симпатичною скрипалькою Мей Ін. Здається, вони подобаються один одному, але у місцевого хулігана Чена на ці стосунки свій погляд, адже йому також подобається Мей Ін.

Чен, маючи бойові навички, легко провчає Дре. Єдина можливість перемогти Чена – зробити це на змаганнях з карате. А в підготовці до турніру Дре допоможе містер Хан (Джекі Чан). Запрошуємо дивитися фільм Карате Пацан онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Життя головного героя фільму «Карате-пацан» на ім’я Дре докорінно змінюється, коли він і його мати переїжджають з Детройта в Пекін. Інша мова, інша культура, а головне – інше оточення.Юний Дре знайомиться зі скрипалькою Мей Ін. Вони подобаються один одному, але в їхні стосунки втручається місцевий хуліган Чен. Хлопець також закоханий у Мей, тому разом зі своїми друзями не дає парочці спокою. Чен займається єдиноборствами, він з легкістю б’є Дре, забороняючи наближатися до Мей.

Дре хоче навчатися майстерності карате, але в школі на нього чекає далеко не райдужний прийом. Під час чергового нападу Чена, хлопчика від хуліганів відбиває слюсар Хан, який майстерно володіє бойовими прийомами. Хан вирішує почати навчати Дре, щоб він міг взяти участь у відкритому турнірі, і раз і назавжди позбутися від нападок Чена.

Щоденні тренування і долання себе – ось ті моменти, які доведеться пережити майбутньому чемпіону, щоб реалізувати свій потенціал і довести свою перевагу. Фільм Карате Пацан онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Карате Пацан (2010) онлайн дивитися


загрузка...

я
2018-01-27 19:33:20
сайт гано блять не грузит нихуя