Знайомтесь із Сантами

Знайомтесь із Сантами онлайн

Знайомтесь із Сантами

Назва: Знайомтесь із Сантами / Meet the Santas
Рік: 2005
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Харві Фрост
Актори: Стів Ґуттенберґ, Крістал Бернард
Тривалість: 01:23:00

Короткий опис: Через рік після створення першого фільму про сина Санта-Клауса вийшло продовження, у якому розповідається про життя уже всієї родини Санти.

Син Санта-Клауса Нік після важкого першого разу виконання обов’язків батька дізнається, що йому доведеться замінити Санту після його смерті. Нік при цьому знайшов собі чарівну наречену Бет, яка погоджується розділити з ним його долю. Їй повідомляють, що вона повинна вирушити з Ніком на Північний Полюс в майстерню Санти і допомогти за 11 днів підготуватися до грандіозного свята Різдва. Запрошуємо дивитися Знайомтесь із Сантами онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Чи могли б ви уявити собі, що Санта може постаріти і у нього виникне необхідність передати справи спадкоємцеві? Коли до початку різдвяних канікул залишилося менше двох тижнів, Санта Клаус починає готувати свого сина Ніка і його майбутню дружину Бет до посади головного дарувальника року. Молодим належить освоїти всі премудрості роботи заводу з виробництва різних іграшок, управління запряжкою оленів, заробити авторитет у власних помічників ельфів.

І якщо ви думаєте, що подібна майстерність передається у спадок, то помиляєтеся. Бути Сантою – відповідальна праця, якій треба вчитися роками. Тепер організація «різдвяної кухні» на всіх континентах впаде на плечі Ніколаса. Він старанно переймає знання, освоює всі хитрощі процесу і як будь-який учень робить помилки. Він повинен не тільки стати наступником сімейного ремесла, але і вразити свою обраницю, щоб та погодилася стати його місіс Клаус до настання Різдва. Навіть Бет вся на голках, адже на них буде покладено відповідальність перед дітворою всього світу. Чи впораються спадкоємці династії Санти з відповідальним завданням? Фільм Знайомтесь із Сантами онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Знайомтесь із Сантами (2005) онлайн українською


загрузка...