Три різдвяні казки

Три різдвяні казки (2011) онлайн дивитися українською

Три різдвяні казки

Назва: Три різдвяні казки / 3 Holiday Tails
Рік: 2011
Жанр: Комедія, Мелодрама, Сімейний
Режисер: Джо Менендес
Актори: Джулі Гонсало, Келлі Стейблз
Тривалість: 01:29:00

Опис: Чудова сімейна мелодрама «Три різдвяні казки» розповість цікаву історію простої дівчини, яка не бажала нічого, окрім кохання. Справжнього, не обтяженого корисливими бажаннями та іншими вадами. Про те, чи вдасться головній героїні задумане, продемонструє сюжет стрічки.

Більшу частину життя Ліза провела разом із улюбленими домашніми вихованців, з якими і переїжджає на нове місце проживання – сонячна Флорида. Але дівчині хочеться завести справжні стосунки з людьми, адже собаки, хоч і вирізняються відданістю, не можуть підтримати розмову. До того ж, по сусідству якраз проживає сім’я, у якій так само є улюблений вихованець, так що зійтися буде просто.

З новими знайомими, які виявилися досить приємними і розумними людьми, Єлизавета ділиться потаємними переживаннями про те, що особисте життя зовсім не складається. Героїня не в змозі забути минулі стосунки, але Флорида є чудовим місцем, де завжди знайдеться час повірити в справжнє диво. Фільм Три різдвяні казки онлайн українською дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Три різдвяні казки (2011) онлайн українською


загрузка...