Три горішки для Попелюшки

Три горішки для Попелюшки онлайн

Три горішки для Попелюшки

Назва: Три горішки для Попелюшки / Tři oříšky pro Popelku
Рік: 1973
Жанр: Фентезі, Мелодрама, Сімейний
Режисер: Вацлав Ворлічек
Актори: Лібуше Шафранкова, Павло Травнічек
Тривалість: 01:22:00

Короткий опис: Фільм-казка «Три горішки для Попелюшки» вийшов на екран у 1973 році. Сценаристом і режисером кінострічки став Вацлав Ворлічек. Стрічка знімалася у мальовничому куточку Шумава в західній частині Чехословаччини, а для королівської резиденції використовували німецький замок Морицбург.

Основою для сюжету стала казка братів Грімм, у яких, на відміну від класичної версії Шарля Перро, Попелюшка знаходить своє щастя за допомогою горішків, без участі хрещеної феї. У кінострічці є і зла мачуха, яка намагається видати свою доньку за Принца.

Справжня Попелюшка прицільно стріляє, їздить на коні і відрізняється особливою кмітливістю, а в прекрасну незнайомку і влучного стрільця її перетворюють чарівні горішки, в одному з яких знаходиться весільний подарунок. Як і будь-яка добра казка, ця також має щасливий кінець. Запрошуємо дивитися Три горішки для Попелюшки онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Батько Попелюшки після смерті дружини одружується вдруге, і тепер юна красуня терпить підступи розважливої і примхливої ​​Мачухи. Підступна жінка вже давно, але безуспішно намагається видати заміж за принца єдину рідну доньку. Круту вдачу, розпещеність і відверту дурість останньої зовсім не до душі принцу, тому він вперто відмовляється зв’язуватися з такою нареченою. Та й рано йому одружуватися – душа гульвіса прагне розвагою і всіляко уникає обов’язків і відповідальності.

Натомість батько-король з державних міркувань наполягає на шлюбі. Зневірений принц свариться з батьком і готовий втекти з обридлого палацу, проте випадкова зустріч з прекрасною незнайомкою у масці змушує його поміняти плани. Зачарований красою і витонченістю дівчини, принц шукає її по всьому королівству. Закоханому юнакові невтямки, що загадкова незнайомка і весела дівчина, яку він раніше зустрів у лісі – це одна й та ж людина. Чудові перетворення Попелюшки відбуваються завдяки чарівним горішкам, призначення яких – зробити її щасливою. Фільм Три горішки для Попелюшки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Три горішки для Попелюшки (1973) онлайн українською дивитись


загрузка...